Puchar Polski Młodzików i Kadetów w Sumo – Kielce 2022 !!!

Z 11 medalami (1-złoty, 2-srebrne, 8-brązowych) wracają zawodnicy LUKS Lubzina z Pucharu Polski Młodzików i Kadetów oraz zawodów w mini-sumo dzieci, które odbyły się 14 maja. W Nowinach k/Kielc wystartowała rekordowa liczba uczestników – ponad 500 zawodniczek i zawodników z 27 klubów sportowych z całego kraju. Medaliści : mini-sumo 33kg Czytaj dalej Puchar Polski Młodzików i Kadetów w Sumo – Kielce 2022 !!!

Lubzina znów najlepsza – Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Sumo – Krotoszyn 2022 !!!

W dniach 2-3 kwietnia w Krotoszynie odbyły sie Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Sumo. W turnieju wystartowała rekordowa grupa uczestników – ponad 400 z 45 klubów całego kraju. Po raz kolejny świetny występ zaliczyli zawodnicy LUKS Lubzina zdobywając 14 medali ( 3-złote, 3-srebrne, 8-brązowych) oraz pierwsze miejsce w klasyfikacji Czytaj dalej Lubzina znów najlepsza – Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Sumo – Krotoszyn 2022 !!!

LUKS Lubzina najlepszy w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Sumo do lat 23 !!!

    Bardzo niegościnni (sportowo) okazali sie zawodnicy LUKS Lubzina w rozgrywanych w Ropczycach Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U-23, zdobywając 5 złotych, 2 srebrne i 2 brązowe medale. Zwyciężyli w turnieju drużynowym mężczyzn oraz w punktacji klubowej. Wyniki: 50kg – Gabriela Warchoł – III m., 70kg – Hubert Dęborowski – I Czytaj dalej LUKS Lubzina najlepszy w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Sumo do lat 23 !!!

XIII Gala Sportu Młodzieżowego Województwa Podkarpackiego.

    W dniu 9 marca w  Rzeszowie, w Uniwersyteckim Centrum Lekkoatletyki odbyła się XIII Gala Sportu Młodzieżowego. Dla zawodników LUKS Lubzina, to historyczna  Gala – aż 11  otrzymało stypendia sportowe Marszałka Województwa oraz 4 nagrody (najliczniejsza grupa sportów walki). Stypendia i nagrody były wręczane za osiągane  bardzo wysokie wyniki Czytaj dalej XIII Gala Sportu Młodzieżowego Województwa Podkarpackiego.

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski do lat 21 w Sumo – Myślenice 2022 !

Z dziewięcioma medalami (2-złote, 4-srebrne i 3 brązowe) wrócili zawodnicy LUKS Lubzina  z Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-21, które odbyły się w Myślenicach. Wyniki: Medal złoty: Gabriela Warchoł – 50kg, Daniel Ziobroń- 70kg, Medal srebrny: Dawid Kuraś – 85kg, Sławomir Ochał – 100kg, Jakub Micek – +115, open Medal brązowy: Maciej Czytaj dalej Młodzieżowe Mistrzostwa Polski do lat 21 w Sumo – Myślenice 2022 !

Puchar Polski Seniorów w Sumo jest nasz !!!

   W dniach 19-20 luty w Dębicy odbył się Puchar Polski Juniorów i Seniorów w Sumo. Świetny występ zaliczyli zawodnicy LUKS Lubzina zdobywając 12 medali w grupie seniorów i 6 medali w grupie juniorów. Zwyciężyli również w punktacji drużynowej w grupie seniorów. Wyniki: seniorzy 50kg – Warchoł Gabriela – I Czytaj dalej Puchar Polski Seniorów w Sumo jest nasz !!!

Jesteśmy najlepsi na Podkarpaciu !!!

Podkarpacki  Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Rzeszowie opublikował wyniki we współzawodnictwie sportowym  w województwie podkarpackim za rok 2021 uczniowskich, szkolnych i międzyszkolnych klubów sportowych, w ramach współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży prowadzonego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Na ponad 100  klubów w województwie – nasz  LUKS uplasował  na pierwszej pozycji  Czytaj dalej Jesteśmy najlepsi na Podkarpaciu !!!

LUKS Lubzina – podsumowanie roku 2021.

      Koniec roku i początek nowego –  sprzyja podsumowaniom. Dla „Lizbończyków” 2021 rok,  był jednym  z najlepszych w historii klubu (mimo, że ze względu na pandemię nie odbyły się mistrzostwa świata).Nasi podopieczni zdobyli 10 medali Mistrzostw Europy w różnych grupach wiekowych  (3-złote, 3- srebrne, 4- brązowe). Trzy tytuły Czytaj dalej LUKS Lubzina – podsumowanie roku 2021.

Grudniowy Puchar Polski w Sumo – Krotoszyn 2021.

W dniach 3-5 grudnia w Krotoszynie odbył się Puchar Polski Młodzików, Kadetów, Juniorów i Seniorów. W pierwszym dniu zmagań (młodzicy, kadeci) zawodnicy z Lubziny zdobyli w grupie młodzików 6 medali           (5-złotych i 1-brązowy), w grupie kadetów 6 medali  (1-złoty, 2-srebrne,    3-brązowe ). Wyniki młodzicy : Czytaj dalej Grudniowy Puchar Polski w Sumo – Krotoszyn 2021.