Nasi najmłodsi i Święto Flagi na ropczyckim Rynku

Dziś, 30 kwietnia, najmłodsi przedstawiciele Szkoły Podstawowej im. J. Brzechwy  w Lubzinie brali udział w wyjątkowym patriotycznym spotkaniu w Ropczycach z okazji Święta Flagi obchodzonego 2 maja. Pokazali oni, jak pięknie potrafią świętować i z szacunkiem odnosić się do symboli narodowych🤍❤️ Przedszkolaki z całej Gminy Ropczyce wspólnie świętowali ​na ropczyckim rynku 🇵🇱 Było radośnie, kolorowo i bardzo patriotycznie! Dzieci z dumą prezentowały biało-czerwone barwy, śpiewały piosenki i wprowadziły wszystkich w wyjątkowy nastrój tego ważnego święta🤍❤️