W roku szkolnym 2025/2026 uczniowie klas pierwszych naszej szkoły realizowały ogólnopolski program o bezpieczeństwie Akademia Bezpiecznego Puchatka. Cały program podzielony był na siedem działów dotyczących bezpieczeństwa: w szkole, na drodze, w domu, w Internecie, w relacjach z rówieśnikami, podczas wypoczynku i bezpieczeństwa finansowego. Po przeprowadzeniu zajęć dzieci napisały Ogólnopolski Test Bezpieczeństwa a następnie otrzymały dyplomy.
Udział w programie dostarczył uczniom wielu cennych wiadomości oraz zwiększył ich świadomość w zakresie bezpieczeństwa.







