Udział w Międzyszkolnym Turnieju Gier Planszowych
7 maja nasi uczniowie: Lorena Szaraniec, Nela Serafin z klasy V, oraz Sebastian Gosztyła i Alan Bałut z klasy IV uczestniczyli w Turnieju Gier Planszowych zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. Baśni Polskiej w Niedźwiadzie Dolnej. Podczas rozgrywek uczestnicy zmierzyli się w dwóch grach : „Kto pozmywa” oraz „Qwirkle”, była to Czytaj dalej Udział w Międzyszkolnym Turnieju Gier Planszowych
