Uczniowie z klasy V uczestniczyli w wyjątkowej lekcji regionalizmu, podczas której poznali staropolskie zwyczaje związane z Zielonymi Świątkami. Wszyscy świetnie się bawili, dziewczynki poznawały tajniki wyplatania wianków pod okiem Pani Krystyny, chłopcy wraz z Panią Teresą uczyli się zdobić domostwa gałązkami. Na zakończenie były wspólne zabawy przy ognisku. Dziękujemy za zaproszenie .

