Nasi uczniowie stypendystami Fundacji im. Arcybiskupa Jerzego Ablewicza

22 października w Bazylice Katedralnej w Tarnowie miało miejsce spotkanie stypendystów Fundacji imienia Arcybiskupa Jerzego Ablewicza, która wspiera finansowo i duchowo uzdolnioną młodzież. W tym roku stypendia odebrało 40 młodych ludzi. Miło jest nam poinformować, że na ponad 440 parafii diecezji tarnowskiej i tysięcy szkół znajdujących się w obrębie ww. terytorium, aż 10% stypendiów, za wysokie wyniki naukowe i zaangażowanie w życie parafialne, zostało przyznane uczniom i absolwentom naszej Szkoły: Jakubowi Depowskiemu, Krzysztofowi Glince, Zuzannie i Julii Boronowicz. Gratulujemy! Stypendyści będą otrzymywać comiesięczne, materialne wsparcie, aż do egzaminu maturalnego.

Więcej na:https://diecezja.tarnow.pl/index.php/wiadomosci/pola/item/9462-spotkanie-stypendystow-zdjecia-film https://rdn.pl/137284/stypendysci-sa-swiadkami-chrystusa-i-tworza-aktywne-oblicze-kosciola-mowi-bp-stanislaw-salaterski-po-raz-kolejny-mlodzi-diecezjanie-otrzymali-stypendia-abpa-ablewicza/