W dniach 1-4 września, w Krotoszynie odbyły się Mistrzostwa Europy Młodzieżowców i Seniorów w Sumo. Świetny występ zaliczyli zawodnicy LUKS Lubzina zdobywając aż 13 medali.
Wyniki:
Młodzieżowcy U-21
70kg – Daniel Ziobroń – I m.,
100kg – Sławomir Ochał – II m.,
+115kg – Jakub Micek – III m.,
turniej drużynowy – Jakub Micek – III m.,
Młodzieżowcy U-23
70kg – Hubert Dęborowski – II m.,
85kg – Dawid Kuraś – III m.,
115kg – Jakub Nowakowski – III m.,
+115kg – Jakub Micek – III m.,
turniej drużynowy: Jakub Micek, Jakub Nowakowski – III m.,
Seniorzy
70kg – Hubert Dęborowski – III m.,
100kg – Rafał Głodek – III m.,
115kg – Jakub Nowakowski – III m.











