Mistrzostwa Europy Młodzieżowców i Seniorów w Sumo – Krotoszyn 2022.

W dniach 1-4 września, w Krotoszynie odbyły się Mistrzostwa Europy Młodzieżowców i Seniorów w Sumo. Świetny występ zaliczyli zawodnicy LUKS Lubzina zdobywając aż 13 medali.

Wyniki:

Młodzieżowcy U-21

70kg – Daniel Ziobroń  –  I m.,

100kg – Sławomir Ochał – II m.,

+115kg – Jakub Micek – III m.,

turniej drużynowy – Jakub Micek – III m.,

Młodzieżowcy U-23

70kg – Hubert Dęborowski – II m.,

85kg – Dawid Kuraś – III m.,

115kg – Jakub Nowakowski – III m.,

+115kg – Jakub Micek – III m.,

turniej drużynowy: Jakub Micek, Jakub Nowakowski – III m.,

Seniorzy

70kg – Hubert Dęborowski – III m.,

100kg – Rafał Głodek – III m.,

115kg – Jakub Nowakowski – III m.