Mistrzostwa Polski Młodzików w Sumo – Łódź 2022.

W dniu 10 września w Łodzi odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w Sumo. W najmłodszej grupie wiekowej, zawodnicy LUKS Lubzina zdobyli trzy medale.

Wyniki:

45kg – Jakub Kuraś – I m.,

+65kg – Daniel Mosior – II m.,

+65kg – Emilia Warchoł – III m.