Mistrzostwa Polski Młodzików w Sumo – Łódź 2022. Opublikowano 24/10/2022 przez mgr Andrzej Jedynak W dniu 10 września w Łodzi odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w Sumo. W najmłodszej grupie wiekowej, zawodnicy LUKS Lubzina zdobyli trzy medale. Wyniki: 45kg – Jakub Kuraś – I m., +65kg – Daniel Mosior – II m., +65kg – Emilia Warchoł – III m.