W ostatni dzień nauki przed wiosennymi feriami świątecznymi, zostały ogłoszone wyniki konkursu „Święty Jan Paweł II – opiekun dzieci i młodzieży”.
Poznanie życia i nauczania Świętego Jana Pawła II Wielkiego Polaka, którego osoba może pomóc w budowaniu autorytetu wśród uczniów, rozwijanie i upowszechnianie kultu Świętego Jana Pawła II oraz kształtowanie inwencji twórczej, wyobraźni i wrażliwości estetycznej – to po krótce główne cele konkursu.
W kategorii klasy “0” -4 kolejno miejsca na podium zajęli: Alicja Podjasek, Maciej Czarnecki i Agata Czarnecka, w klasach 5-8: Oliwia Kapusta, Dawid Tomaszewski, Oliwia Cierpiał. Zostały także wyróżnione prace młodych artystów: Amelii Żurek, Emilii Czarneckiej oraz Zuzanny Podjasek.

