Nasze uczennice w konkursowej czołówce

Miło nam poinformować, że dwie uczennice klasy VIII “b” Szkoły Podstawowej im .J. Brzechwy w Lubzinie: Zuzanna Boronowicz i Wiktoria Oleksy, zajęły I i II miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym dotyczącym profilaktyki atynałogowej organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 im. M. Kopernika w Ropczycach. Działający przy tejże szkole Zespół Promocji Zdrowia ogłosił konkurs dla uczniów szkół podstawowych Gminy Ropczyce pt. „Wolni od nałogów”. Nauczycielem koordynującym i opiekunem dziewcząt była p. Edyta Worek – pedagog szkolny.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy zgłosili swoją pracę do konkursu.

Poniżej link do artykułu i galerii prac konkursowych znajdujący się na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Ropczycach: https://sp1ropczyce.pl/?p=11495

Zwycięska praca konkursowa Zuzanny Boronowicz – uczennicy kl. VIII “b”